Szkolenia

O powodzeniu każdego kursu językowego decyduje lektor. Skuteczność zajęć zależy od jego umiejętności i osobowości. Zaletą naszych szkoleń są wyjątkowi prowadzący - Polacy oraz rodzimi użytkownicy nauczanych języków. Gdyby mieli Państwo szczęście spotkać ich na wcześniejszych etapach swojej edukacji, kurs językowy nie byłby Państwu teraz zapewne potrzebny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą w zakładce "Zespół".

Oferujemy szeroki wybór szkoleń językowych z dojazdem do Klienta. Prowadzimi kursy ogólne i specjalistyczne (język biznesu, język prawniczy i inne), na wszystkich poziomach zaawansowania. Rozległe kontakty w warszawskim środowisku lingwistów pozwalają nam znaleźć dla Państwa godnych zaufania lektorów również mniej popularnych języków. Oferujemy także zajęcia z języka polskiego jako obcego.

Prosimy o kontakt (biuro@sine-qua-non.pl) w celu otrzymania indywidualnej oferty szkoleń z wybranego przez Państwa języka. Służymy pomocą w określeniu odpowiedniego poziomu zaawansowania, a także radą co do optymalnej częstotliwości oraz rodzaju zajęć. Prosimy także o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Świadczenia Usług przez naszą firmę.